دانلود زیرنویس سریال وارثان – دانلود زیرنویس سریال The Heirs – سریال کره ای محصول سال ۲۰۱۳ کره جنوبی با بازی لی مین هو و پارک شین-هه ساخته شد. سریال وارثان در مورد رابطه پسر دوم گروه امپراتوری به نام کیم تان و دختر خدمتکاری به نام چا ایون سانگ است و از شبکه sbs کره جنوبی از ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در بیست قسمت پخش شده‌است.

زیرنویس سریال وارثان
زیرنویس سریال وارثان

داستان سریال وارثان در مورد کیم تان (لی مین هو) پسر دوم رئیس گروه ثروتمند امپراتوری است. او همیشه به خاطر اینکه فرزند زن دوم پدرش است توسط دیگران تحقیر شده و سعی دارد مادر واقعی اش را از دیگران مخفی کند و خودش را پسر همسر رسمی پدرش معرفی کند.

با دانلود زیرنویس سریال وارثان و تماشا فیلم خواهید دید که او و برادرش باید بر سر قدرت با یکدیگر رقابت کنند اما کیم تان چنین چیزی را نمی‌خواهد. پدرش او را مجبور کرده که برای رسیدن به قدرت با دختری به نام یو رائه که کیم تان هیچ علاقه ای به او ندارد نامزد کند. اما کیم تان عاشق دختر فقیری به نام چاایون سانگ می‌شود. او با چاایون سانگ وارد دبیرستان امپراتوری می‌شود و در آنجا با رقیب دیرینه اش و یونگ دو برخورد می‌کند که به خاطر یک کینه قدیمی دشمن هم هستند اما هر دو دارای قلبی مهربان و دلسوز هم اندو تنها سعی دارند عقده‌های شخصی شان را بر سر هم خالی کنند.

دانلود زیرنویس سریال وارثان در پایین صفحه

کیم تان می‌خواهد از مادرش و چاایون سانگ محافظت کند و برای همین سعی می‌کند خانواده اش را حفظ کند و عشقش را به برادرش نشان دهد. این سریال در کره جنوبی توانسته اواخر سال ۲۰۱۳ در زمان پخشش به درصد بالای بیننده حدود میانگین ۳۰ درصد برسد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال وارثان از طریق لینک زیر:

دانلود زیرنویس سریال وارثان – فصل اول

دانلود زیرنویس سریال های دیگر:

دانلود زیرنویس سریال وارثان – دانلود زیرنویس سریال The Heirs – دانلود زیرنویس فارسی سریال وارثان – دانلود زیرنویس فارسی سریال The Heirsزیرنویس سریال وارثان – زیرنویس سریال The Heirs

۳٫۸ (۷۵%) ۱۶ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *