دانلود زیرنویس فیلم ۱۹۱۷ – سم مندس کارگردان بریتانیایی پس از ساخت دو فیلم جیمز باند به سراغ ساخت فیلم ۱۹۱۷ رفته است. پرونده این فیلم ۱۹۱۷ جنگی اولین بار در سال ۲۰۱۸ باز شد. این فیلم به دلیل تصویر برداری پیچیده جز پروژه های سخت و زمان بر بوده است که در لوکیشن های مختلفی فیلمبرداری شده.

بازیگر نقش اول این فیلم دین چارلز چپمن، قبلا برای بازی در سریال بازی تاج و تخت (زیرنویس سریال گیم اف ترونز) ، جایزه گرفته است. فیلم ۱۹۱۷ ( دانلود زیرنویس فیلم ۱۹۱۷ ) برنده دو جایزه بهترین تصویر متحرک در ژانر درام و بهترین کارگردان تصویر متحرک جشنواره گلدن گلوب ۲۰۲۰ شد، همچنین در ۱۱ رشته مختلف اسکار ۲۰۲۰ از جمله بهترین فیلمنامه اورجینال و بهترین کارگردانی بفتا، کاندید شده است.

دانلود زیرنویس فیلم 1917
دانلود زیرنویس فیلم ۱۹۱۷

زیرنویس فیلم ۱۹۱۷

از دیگر بازیگران به نام این فیلم ۱۹۱۷ می توان به جرج مکای، دنیل میز و کالین فرث اشاره کرد. اتفاقات این فیلم در جنگ جهانی اول رخ می دهد و داستان دو سرباز است که طی عملیات غیرممکنی باید در خط مقدم بجنگند و پیام مهمی را انتقال دهند. پیامی که جان هزاران نفر در گرو انتقال آن است.<<<بزودی نسخه با کیفیت این فیلم با دوبله اختصاصی جایگزین می شود.

برای دانلود زیرنویس فیلم ۱۹۱۷ روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود زیرنویس

دانلود زیرنویس های دیگر:

دانلود زیرنویس فیلم ۱۹۱۷ – زیرنویس ۱۹۱۷ – زیرنویس فیلم ۱۹۱۷ – دانلود زیرنویس ۱۹۱۷

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *