دانلود زیرنویس فیلم راه بازگشت – زیرنویس The Way Back 2020 – این فیلم محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا است که گاوین اکانر و برد اینگلزبی به ترتیب کارگردانی و نویسندگی آن را عهده دار بوده اند. این کارگردان از افراد با سابقه ی کشورش محسوب شده و در تولید آثار مهمی مانند فیلم The Accountant 2016 هم سهیم بوده است. همچنین وی ۴ جایزه ی معتبر را هم از آن خود کرده است.

زیرنویس راه بی بازگشت
زیرنویس راه بی بازگشت

فیلم راه بازگشت ( زیرنویس فیلم راه بی بازگشت ) ژانرهای درام و ورزشی را در خود دارد و نمرات خوبی را هم از سایت‌های مختلف دریافت کرده است. در این فیلم از بازیگران بسیار خوبی هم استفاده شده است که از آن‌ها می توان بن افلک و آل مادریگال را نام برد. افراد مذکور که در این فیلم به ترتیب نقش‌های جک و دن را بازی کرده‌اند، در سایر آثار مشهور مانند فیلم Gone Girl 2014 و فیلم Night School 2018 نیز حضور داشته‌اند.

داستان فیلم The Way Back (زیرنویس فیلم The Way Back) در مورد فردی می‌باشد که سال ها قبل یک بسکتبالیست مشهور بوده است. وی پس از مدتی به الکل روی آورده و خود را در دام اعتیاد می‌بیند.

با این حال، مدیران یکی از تیم‌های معروف بسکتبال به وی پیشنهاد مربیگری داده و او از این فرصت نهایت استفاده را می برد. پیروزی‌های این تیم در وهله‌ی اول سبب اعتماد مدیران باشگاه به این فرد می‌شود؛ در حالی که او سعی دارد تا مصرف الکل را به اتمام رسانده و…

اکنون شما می‌توانید در پایین صفحه لینک‌ دانلود زیرنویس فیلم The Way Back 2020 را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید برای دانلود زیرنویس فیلم The Way Back (دانلود زیرنویس فیلم راه بازگشت) و سایر زیرنویس‌های جدید فیلم‌های سینمایی روز دنیا از سایر بخش‌های سایت نت موویکس دیدن فرمایید.

دانلود زیرنویس

دانلود زیرنویس های دیگر:

دانلود زیرنویس فیلم راه بازگشت – زیرنویس The Way Back – دانلود زیرنویس راه بازگشت – زیرنویس فیلم The Way Back زیرنویس راه بازگشت – دانلود زیرنویس The Way Back

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *