زیرنویس سریال بلک لیست
زیرنویس سریال بلک لیست

به گزارش نت موویکس به نقل از نماوا، با دانلود زیرنویس سریال بلک لیست و تماشای سریال خواهید دید که “رِد ” ردینگتون، افسر سابق نیروی دریایی ایالت متحده و یکی از ده فراری مهم تحت تعقیب اف بی آی که بیست سال قبل ناپدیدشده است، خود را به هارولد کوپر رئیس نیروی ویژه و معاون سرپرست اِف بی آی در ساختمان جِی ادگار هوور در واشنگتن تسلیم می‌کند.

ردینگتون ادعا می‌کند که او می‌خواهد به اِف بی آی کمک کند تا جنایت‌کاران و تروریست‌های که او در بیست سال گذشته با آن‌ها در ارتباط بوده را ردگیری و دستگیر کنند؛ افرادِ بسیار خطرناک و منحرفی که دولت ایالات‌متحده از وجود آن‌ها بی‌اطلاع است.

زیرنویس سریال بلک لیست

بعد از اینکه کوپر پیشنهاد ردینگتون در پیدا کردن و کشتن یک تروریست را در قسمت اول امتحان می‌کند، ردینگتون می‌گوید که این مرد تنها اولین فرد در “لیست سیاهِ ” او از مجرمین جهانی بوده که در طول حرفه مجرمانه خود تهیه‌کرده و می‌گوید که او و اِف بی آی هر دو به آن‌ها علاقه دارند.

سریال بلک لیست
سریال بلک لیست

رمز و راز ردینگتون و زندگیِ لیز و علاقه ردینگتون به او، به‌تدریج در روند مجموعه آشکار می‌شود. هر اپیزود به یک از مجرمان جهانی که ردینگتون به گروه معرفی می‌کند و برای دستگیری‌شان کمک می‌کند می‌پردازد.

«لیست سیاه» مجموعه تلویزیونی در ژانر درام /جنایی و اَکشِن است که زیرنویس سریال بلک لیست در سایت نت موویکس برای شما فراهم شده است. سریال بلک لیست اپیزود اول آن در سپتامبر سال ۲۰۱۳ توسط شبکه اِن بی سی تولید و به بازار عرضه شد. به ترتیب در سپتامبر ۲۰۱۴ و اکتبر ۲۰۱۵ دو فصل دیگر از این مجموعه (فصل دوم شامل ۲۲ اپیزود و فصل سوم شامل ۲۳ اپیزود) ساخته شد و به روی آنتن رفت. هم‌اکنون، در سپتامبر ۲۰۱۶، پخش فصل چهارم آن آغاز شده است.

دانلود زیرنویس سریال بلک لیست فصل ۷

پس از به نمایش درآمدن اپیزود پایلوت (اپیزود اول یا آزمایشی) در “کامیک- کان” (کنفرانسِ سالنه برای نمایش کیک بوک ها، سریال‌ها، فیلم‌ها، بازی‌های کامپیوتری و دیگر محصولات فرهنگی)، تهیه‌کنندگان گفتند که الهام‌بخش آن‌ها برای داستان «لیست سیاه» دستگیری جیمز بالجر بود (فراری تحت تعقیب در ایالات‌متحده و رهبر گروه گانگستری ایرلندی-آمریکایی وینتر هیل، وی در لیست خطرناک‌ترین تبهکارها در اِف بی آی پس از اسامه بن‌لادن، در جای دوم فهرست قرار داشت).

دانلود زیرنویس سریال بلک لیست بسیار ساده می باشد. شما میتوانید در ابتدای همین مطلب زیرنویس سریال بلک لیست را دانلود کنید.

تهیه‌کننده اجرایی مجموعه جان ایسندراث اظهار داشت: «ایده اصلی این بود که چه می‌شد اگر مردی شبیه جیمز بالجر خود را تسلیم می‌کرد و می‌گفت من تعدادی قانون دارم که می‌خواهم شما اجرایش کنید و اگر این کار را بکنید من اسم کسانی که با آن‌ها در طول بیست سال گذشته کارکردم را می‌دهم؛ بنابراین وقایع دنیای واقعی بر روی شکل دادن این داستانی که قبلاً درباره‌اش فکر شده بود تأثیر گذاشت. اینکه چگونه می‌توان کسی که به آن اعتماد ندارید را در مرکز نمایشی بگذارید که درباره تلاش برای پیدا کردن مجرمان است؟ این‌یک چرخش خوش‌اقبالی بود که ایده‌های داستان مدنظر قرار گرفتند و بعد یک داستان در دنیای واقعی رخ داد که به شکل‌دهی به داستان کمک کرد.»

زیرنویس blacklist

سریال بلک لیست
سریال بلک لیست

اِن بی سی حقوق «لیست سیاه» را از سونی پیکچرز در اوت سال ۲۰۱۲ خرید و در ژانویه ۲۰۱۳ چراغ سبز تولید آن را روشن کرد. جان ایسِندراث گفت که فرایند انتخاب بازیگر دشوار بوده. در فوریه ۲۰۱۳ اِن بی سی کیفِر ساترلند (هنرپیشه سریال بیست‌وچهار) را برای نقش ریموند ردینگتون پیشنهاد دادند. بعد از در نظر گرفتن دیگر بازیگران برای این نقش، ایسندراث و بوکنکمپ با جیمز اسپیدر تماس گرفتند تا ببیند آیا او تمایل به بازی در این نقش را دارد یا نه آن‌ها تنها سه روز قبل از شروع فیلم‌برداری از او تست گرفتند.

زیرنویس سریال بلک لیست را در ابتدای همین مطلب دانلود کنید.

منتقد مجله “سینما بلِند” درباره او گفته است:
مجموعه‌های جناییِ روانشناسانه در تلویزیون متداول و رایج هستند، اما درام جدید شبکه اِن بی سی «لیست سیاه» یک سلاح مخفی دارد؛ جیمز اسپِیدر. او در سال گذشته در شبکه در نقش رئیسی فریبنده در سریال «آفیس» بازی کرده، اما او نقش‌های دراماتیک زیادی درگذشته ایفا کرده و او برای این نقش در «لیست سیاه» ایدئال است. یا شاید بهتر است بگویم که این نقش برای او ایدئال است.

سریال بلک لیست
سریال بلک لیست

همچنین منتقد “اینترتینمنت تایم” درباره کاراکتر جیمز اسپیدر، رِد ردینگتون، در «لیست سیاه» بیان می کند: او یک بازی دهنده استاد و یک کنترل‌کننده است. او تلطیف کننده و لذت بخشنده لذایذ فاخر زندگی است. او غیرعادی، کاریزماتیک و باهوش‌تر از پلیس‌های است که مقابل او هستند. او تبه‌کاری است که شما نمی‌توانید چشم از او بردارید. او یک نابغه تبه‌کار است و در حال حاضر محبوب‌ترین مرد در تلویزیون است.

دانلود زیرنویس Blacklist فصل اول

دانلود زیرنویس Blacklist فصل دوم

دانلود زیرنویس Blacklist فصل سوم

دانلود زیرنویس Blacklist فصل چهارم

دانلود زیرنویس Blacklist فصل پنجم

دانلود زیرنویس Blacklist فصل ششم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت اول

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت دوم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت سوم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت چهارم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت پنجم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت ششم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت هفتم

دانلود زیرنویس بلک لیست فصل هفت قسمت هشتم

۴٫۱ (۸۲٫۸۶%) ۷ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *