دانلود زیرنویس مانی هیست – زیرنویس سریال Money Heist – خانه کاغذی (اسپانیایی: La casa de papel) که در آمریکا با عنوان سرقت پول (Money Heist) شناخته شده ، مجموعه تلویزیونی اسپانیایی در ژانر سرقت است که در سال ۲۰۱۷ ابتدا از شبکهٔ آنتنا ۳ اسپانیا پخش شد و سپس نت‌فلیکس آن را در سطح جهان منتشر کرد.

زیرنویس سریال مانی هیست
زیرنویس سریال مانی هیست

فصل سوم ان در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۹ توسط نت‌فلیکس پخش شد و فصل چهارم آن در ۳ آوریل۲۰۲۰ برابر با ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ در ۸ قسمت منتشر شد. همچنین نت فلیکس این سریال را برای فصل پنجم تمدید کرده است. زیرنویس سریال Money Heist را از سایت نت موویکس دانلود کنید و از تماشای فیلم لذت ببرید.

خلاصه داستان : با دانلود زیرنویس سریال مانی هیست خواهید دید که شخصی به نام «پروفسور» ۸ نفر را برای سرقت از کارخانه چاپ اسکناس انتخاب می‌کند. این ۸ نفر برای اینکه هویتشان حتی برای همدیگر هم ناشناس بماند اسم شهرهای مختلف را برای خودشان انتخاب می‌کنند. «برلین»، «مسکو»، «دنور»، «توکیو»، «هلسینکی»، «اسلو»، «ریو»، «نایروبی» نام مستعار آنان است.

پس از چند ماه تمرین موفق می‌شوند در همان ابتدای شروع سرقت وارد ساختمان اصلی بشوند و ۶۷ نفر هم گروگان می‌گیرند ولی فقط برای سرقت پول‌های موجود نیامدند و هدف اصلی دزدیدن ۲۴۰۰ میلیون یورو پول غیرقابل تعقیب هست که برای اینکار باید ۱۱ روز در ساختمان بمانند تا پس از چاپ این مقدار پول فرار کنند اما در این سرقت اتفاق‌هایی می‌افتد که باعث درگیری اعضای گروه با هم می‌شود و…

دانلود زیرنویس سریال مانی هیست

دانلود زیرنویس فصل اول سریال مانی هیست

دانلود زیرنویس فصل دوم سریال مانی هیست

دانلود زیرنویس فصل سوم سریال مانی هیست

دانلود زیرنویس فصل چهارم سریال مانی هیست

دانلود زیرنویس سریال های دیگر:

دانلود زیرنویس سریال مانی هیست – دانلود زیرنویس سریال Money Heist – دانلود زیرنویس فارسی مانی هیست – زیرنویس فارسی سریال Money Heist زیرنویس فارسی مانی هیست – دانلود زیرنویس سریال Money Heist

۴٫۸ (۹۵%) ۴ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *