دانلود زیرنویس فیلم first man
زیرنویس first man

فیلم First Man محصول سال ۲۰۱۸ در ژانر بیوگرافی، درام و تاریخی به کارگردانی دیمین شزل با بازی رایان گاسلینگ است این فیلم نگاهی به زندگی آرمسترانگ دارد و داستان واقعی برنامه‎ی فضایی آپولو و تلاش‌های ناسا در دهه‎ی ۱۹۶۰ برای فرستادن اولین انسان بر روی کره‎ی ماه را به تصویر می‌کشد. در ادامه زیرنویس فارسی فیلم first man در اختیار شما قرار داده شده است.

در فیلم First Man شاهد تمامی اتفاقات پیرامون Neil Armstrong اولین فضانوردی که در سال ۱۹۶۹ پا بر روی ماه گذاشته است خواهید بود. نقش این فضانورد را Ryan Gosling بازی خواهد کرد. فیلم First Man  براساس فیلم‌نامه‌ای از جاش سینگر ساخته شده است.

فیلم first man در مورد فضانورد افسانه ای آمریکایی یعنی نیل آرمسترانگ است که زندگی او را در میان سال های ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۹ یعنی در طول سفر او به ماه و تبدیل شدنش به اولین انسانی که پا روی کره ماه گذاشت، روایت می کند.

این فیلم فداکاری ها و هزینه های یک ملت و شخص نیل را در طول خطرناکترین ماموریت در تمام تاریخ سفرهای فضایی به تصویر می کشد

دانلود زیرنویس فیلم first man از طریق لینک زیر:

دانلود زیرنویس

شاید زیرنویس‌های زیر را نیز بخواهید:

تگ‌ها: دانلود زیرنویس فیلم first man – دانلود زیرنویس first man – زیرنویس فارسی فیلم first man – دانلود زیرنویس فیلم نخستین انسان

امتیاز به زیرنویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *