زیرنویس فیلم green book
زیرنویس فیلم گرین بوک

داستان این فیلم درباره یک نگهبان ایتالیایی به نام تونی است. تونی راننده یک پیانیست آفریقایی به نام دن شرلی می شود تا او را در یک تور موسیقی همراهی کند. زیرنویس فیلم green book به شما کمک می کند تا این فیلم را لذت بیشتری تماشا کنید.

کتاب سبز در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸ برنده جایزه انتخاب مردمی شد. پس از آن در ایالات متحده آمریکا در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸، توسط Universal Pictures منتشر شد و بیش از ۳۱۷ میلیون دلار در سراسر جهان پخش شده است. این فیلم انتقادات مثبت را از منتقدان دریافت کرد.

فیلم کتاب سبز جایزه National Board of Review را برای بهترین فیلم سال ۲۰۱۸ به دست آورد، همچنین به عنوان یکی از ۱۰ فیلم برتر سال توسط موسسه فیلم آمریکایی انتخاب شد. این فیلم جایزه ها و نامزدهای متعددی را دریافت کرد و در ۹۱امین جایزه اسکار بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برنده شد. این فیلم همچنین برنده جایزه Producers Guild of America برای بهترین فیلم تئاتر و جایزه گلدن گلوب برای بهترین فیلم – موسیقی یا کمدی شد.

دانلود زیرنویس فیلم green book از طریق لینک زیر:

دانلود زیرنویس

شاید زیرنویس‌های زیر را نیز بخواهید:

تگ ها: دانلود زیرنویس فیلم گرین بوک – دانلود زیرنویس گرین بوک – دانلود زیرنویس فیلم green book – دانلود زیرنویس فارسی green book

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *