کیلین مورفی ستاره سریال «پیکی بلایندرز» در مصاحبه جدیدش با گاردین خود را از میان گزینه های احتمالی جایگزینی دنیل کریگ در قسمت بعدی «جیمز باند» خارج کرد.

زیرنویس peaky blinders
کیلین مورفی

به گزارش نت موویکس به نقل از صبا، کیلین مورفی ستاره سریال «پیکی بلایندرز» دلیل آنکه نمی خواهد جایگزین دنیل کریگ در مجموعه فیلم های «جیمز باند» شود را اعلام کرد.

در حالی که فیلمبرداری فیلم «باند ۲۵» با بازی دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷ ادامه دارد و قرار است این فیلم آوریل ۲۰۲۰ راهی سینماها شود. با این وجود گمانه زنی ها درباره ایفاگر بعدی نقش جیمز باند همچنان ادامه دارد، داستانی که گویا تمامی ندارد.

مطلب مرتبط: زیرنویس سریال پیکی بلایندرز

یکی از محبوب ترین بازیگرانی که شایعه حضورش در نقش جیمز باند مدت هاست به گوش می رسد، ستاره سریال «پیکی بلایندرز» کیلین مورفی است. با این وجود مورفی در جدیدترین مصاحبه اش با گاردین خود را از میان گزینه های ایفای این نقش کنار کشید.

بازیگر ۴۳ ساله ایرلندی در این مصاحبه تاکید کرد: اگر درباره فیلم «جیمز باند» صحبت کنید، تیتر اخبار می شود، من دو چیز درباره این فیلم می گویم اول اینکه صنعتی کاملا مجزا از دنیای این فیلم وجود دارد و آن دنیای شرط بندی و دلالی است.

این سخن مورفی درست است. همین اکنون گفته می شود جیمز نورتون شانس ۶ به یک برای نقش جیمز باند دارد، تام هاردی و ادریس البا هم شانس شان ۵ به یک است و تام هیدلستون و ریچارد مدن نیز شانس ۳ به یک دارند.

مورفی در ادامه گفت: دوم این که من فکر می کنم جیمز باند بعدی باید یک زن باشد و بدین ترتیب خودم را از ایفای این نقش کنار می کشم.

با خبرهای چندی پیش درباره فیلم «باند ۲۵» که گفته شده بود، لاشانا لینچ در این فیلم، مامور ۰۰۷ خواهد بود، به نظر می رسد گفته های مورفی خیلی با واقعیت ناسازگار نیست.

مطلب مرتبط: دانلود زیرنویس پیکی بلایندرز فصل ۵

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *